Bugün sizlere Host­ga­tor Hakkında Bilgi vereceğim.

Türkiyede en fazla kul­lanım oranına sahip Host­ga­tor, Diğer yabancı host­ing fir­malarına nazaran Türkçe destek veriyor olmasıdır.

Türkiye şart­larında 2012 yılının en uygun Host­ga­tor indirim kuponu seçenek­lerini sıralıyacağım.

——————————————————————————–

Tüm Paketlerde Süre­siz  Full %25 indirim sağlar

Kupon kodu:  25tamkupon

———————————————————————————

Baby ve Hatch­ling Paket­lerinde %9.94 indirim sağlar.

Kupon kodu: 10babyhatc

———————————————————————————

Reseller (Bayi) Paket­lerinde %24.94 indirim sağlar.

Kupon kodu: 250reseler

 

En önemli soru­lar­dan bir­tanesi Host­ga­tor müş­teri yorum­ları hakkında bilgi araştır­masıdır. Şimdi yabancı host­ing fir­maları içerisinde Host­ga­tor ile tanışma mac­e­r­amı anlatacağım.

Sitemi ismini bu sit­ede yayın­la­madığım yabancı ucuz host­ing fir­masında yayın­lıy­or­dum orta­lama 1 yıl süre ile ilgili host fir­ması ile çalıştım tek sorunu sık sık kesinti yaşa­mamdı sonunda mecbu­ren yeni bir arayış yap­mak zorun­day­dım ve detaylıca incelediğimde kul­lanıcı yorum­ları olumlu olan host­ga­tor ile tanıştım word­press sitemi taşıma zamanı gelmişti hemen harakete geçip en küçük­lerinden bir paket satın aldım ve birde gördüm ki sitemi ücret­siz taşıy­or­lar­mış işte olay budur dedim ve hemen online chat­ten ne yap­mam gerek­tiğini öğrendim bana türkçe destek ver­erek  ” Bir form doldur­mam gerek­tiğini bildirdiler ” Bende taşı­nan­cak sitenin ftp panel şifreler­imi içeren formu doldur­dum ve bek­le­mem gereken 24 saat­lik bek­leme mod­una geç­tim. Aradan 1 Gün geçti kimseden ses gelmedi:) bende tekrar online chat­tan temasa geç­tim ve durumu hatır­lat­tım özür dileyip 1 saat içerisinde başlay­a­cağını bildirdiler peki deyip tekrar bek­ledim. Sonunda sitemi sorun­suz taşımışlardı.

Aradan 1–2 ay geçmedi ki siteme iframe virüsü bulaşmıştı footer böl­gesinde ekli onlarca link mev­cuttu:(  inanılırgibi değil. Editör say­fasın­daki footer dosyasın­dada virüsü bulamıy­o­rum ne yapacağımı şaşırdım, vak­timde yoktu çare olarak forum sitesin­den ücretli yardım alayım iste­dim, bilirsiniz web­mas­ter forum­larında 10–20 liraya prob­lem çözen çocuk­lar vardır:/ o çocuk­ların birini bul­dum ve anlaştık 10 lirasını havale ile ödedim kalan 10 lirasını işi bitirdik­ten sonra ala­caktı, ilk gün abi yarına kaldı ikinci gün abi çok az kaldı derken 1 hafta geçmişti ki halen virüsler aynı yerinde duruy­ordu. Site için oldukça olum­suz bir durumdu, host fir­maları bu tür sorun­larla ilgilen­mez ya yinede bir şan­sımı den­e­mek adını durumu özetleyen bir mesaj attım host­ga­tora hatta mesajımda ücre­tinide ödeye­bilirim demiştim.

Olum­suz bir cevap bek­lerken Gelen cevap beni oldukça şaşırttı ve tat­min etti “Bu hizmeti ücret­siz olarak size vere­bil­i­riz” demişler yüzüm güldü:)  işte o anda host­ga­tor sağlam firma dedim beni kazandıları an o andı:)

uptime(online) süre­side oldukça başarılı Trafik konusun’da bir sıkıntı yaşamadım.

Host­ga­tor­dan Host Satın almak için Tıklayın

Aşağı­daki yorum yazma bölümünde bana ulaşıp soru sora­bilirsiniz..